Wpływ na układ sercowo-naczyniowy i metaboliczny antysensownych oligonukleotydów ANGPTL3 cd

Uczestnicy zostali losowo przydzieleni w stosunku 3: 1, aby otrzymać ANGPTL3-LRx lub placebo. W grupach otrzymujących pojedynczą dawkę uczestnicy otrzymywali pojedyncze podskórne wstrzyknięcie ANGPTL3-LRx (20, 40 lub 80 mg) lub placebo (0,9% jałowa sól fizjologiczna). W grupach złożonych z wieloma dawkami uczestnicy otrzymywali podskórnie wstrzyknięcia ANGPTL3-LRx (10, 20, 40 lub 60 mg) lub placebo (0,9% jałowej soli fizjologicznej) raz w tygodniu w sumie sześć dawek. Kryteria włączenia obejmowały poziom cholesterolu LDL na czczo wyższy niż 70 mg na decylitr (1,8 mmol na litr) (dla wszystkich uczestników), poziom stężenia triglicerydów na czczo od 90 do 150 mg na decylitr (od 1,0 do 1,7 mmol na litr) u uczestników 40 mg i 80 mg jednodawkowych grup oraz poziom triglicerydów na czczo co najmniej 150 mg na decylitr (1,7 mmol na litr) dla uczestników w grupie 20 mg jednej dawki i wszystkie grupy z wieloma dawkami. Oceny bezpieczeństwa, kliniczne oceny laboratoryjne i analizy farmakokinetyczne były wykonywane regularnie przez cały okres leczenia i po zakończeniu leczenia. Pełne informacje na temat projektu tej fazy są dostępne w Dodatku Uzupełniającym. Ta próba została przeprowadzona w jednostce fazy BioPharma Services w Toronto od listopada 2015 r. Do października 2016 r. W sumie 158 uczestników zostało poddanych kontroli w celu uzyskania ostatecznej rekrutacji 44 uczestników (ryc. S2 i S3 w dodatku uzupełniającym). Protokół badania IONIS-ANGPTL3-LRx, dostępny na stronie, został zatwierdzony przez Health Canada, a także przez centralną instytucję kontrolną (Institutional Review Board Services). Badanie przeprowadzono zgodnie z wytycznymi Deklaracji Helsińskiej (2002) i Good Clinical Practice. Wszyscy uczestnicy przed zapisaniem się wyrazili pisemną zgodę. Sponsor przygotował listę losową. Wszyscy uczestnicy, obserwatorzy oraz personel ośrodka sponsorującego i prowadzącego badania, którzy zostali podłączeni do badania (z wyjątkiem farmaceuta, który przygotował badany lek i placebo oraz monitor apteki, którzy monitorowali zapisy i procedury apteki), nie byli świadomi zadań grupy badawczej podczas całego okresu próbnego .
Sponsor procesu był odpowiedzialny za projekt próbny, postępowanie próbne, zbieranie danych, analizę danych, interpretację danych i pisanie manuskryptu. Pierwsi trzej autorzy napisali pierwszą wersję manuskryptu. Wszyscy autorzy zinterpretowali dane, współpracowali przy przygotowaniu manuskryptu, podjęli decyzję o przesłaniu manuskryptu do publikacji oraz zapewnili dokładność i kompletność danych i analiz oraz wierność protokołu do protokołu. Dziesiątego i dwóch ostatnich autorów (wszyscy byli pracownikami sponsora) mieli dostęp do pełnego zestawu danych.
Analiza statystyczna
Opis analizy statystycznej danych przedklinicznych znajduje się w dodatkowym dodatku. Głównym celem badania fazy było zapewnienie oceny bezpieczeństwa, profilu działań ubocznych, farmakokinetyki i wstępnej farmakodynamiki ANGPTL3-LRx przy jednoczesnym zminimalizowaniu niepotrzebnego narażenia uczestników na lek. Wszyscy uczestnicy, którzy otrzymali co najmniej jedną dawkę placebo lub ANGPTL3-LRx zostali włączeni do populacji bezpieczeństwa
[podobne: mucyny, kał na krew utajoną, nadżerkowe zapalenie przełyku ]

Komentarze dla tego artykulu sa juz zamkniete. Popros administratora o ich otworzenie jesli chcesz sie wlaczyc do dyskusji.

Powiązane tematy z artykułem: kał na krew utajoną mucyny nadżerkowe zapalenie przełyku

Polecamy rowniez:


Najczęściej czytane:
Ciałka czerwone

Krew przy obliczaniu ciałek zazwyczaj rozcieńczamy w ściśle określonym stosunku za pomocą płynów obojętnych dla ciałek, lub utrwalających je. Najczęściej używany płyn Hayema ma skład nasublimati 0,5, Natrisulfur. 5,0, Natrichlorat 2,0, Aquaedest. 200 0. Do rozcieńczenia zaś służy mieszalnik.

Zadanie fizyologii

Zadanie fizyologii. Fizyologia ma za zadanie badanie czynności organizmu normalnego; fizyologia człowieka ma Więc badać czynności normalnego człowieka. Dla tych, którzy mają poświęcić się zawodowi lekarskiemu fizyologia człowieka ma być tym podkładem, który potem ma pozwolić na ocenienie, czy organizm funkcjonuje prawidłowo, czy też nie, i jakie czynności uległy w nim zaburzeniu. Z tego powodu […]

DevURL
Partnerzy serwisu:


Od redakcji serwisu
Witamy na stronach naszego bloga 2soczewki.edu.pl. Gabinet okulistyczny i kupione w nim soczewki ktore w dzisiejszych czasach coraz czesciej i skuteczniej zastepuja nam tak powszechnie uzywane kiedys okulary korekcyjne. Poniewaz nadal wiele osob pochodzi z dosc duzym dystansem do noszenia soczewek ktore sa znacznie wygodniejsza oraz bezpieczniejsza metoda korekcji naszych niedoborow wzrokowych chcielibysmy sie rozprawic z czescia mitow oraz zabobonow dotyczacych soczewek korekcyjnych. Zapraszamy do ciekawej lektury oraz dyskusji jakie sa wasze ulubione sklepy z okularami. Bardzo chetnie odpowiemy na dreczace was pytania oraz podzielimy sie dotychczas zdobytymi informacjami na temat soczewek kontaktowych. Polecamy tez okulista poznań.

Archiwum
Copyright 2019Rehabilitacja dzieci i niemowląt oraz fizjoterapia warszawa.